HAVAALANI TRANSFERİ


Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı'ndan otelimize transferinizi düzenlemekten memnuniyet duyacağız.


Ücret Planı:

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan (SAW) Otel 1-4 yetişkin 50 Euro'ya.
İstanbul Havaalanından Otel 1-4 yetişkine 60 Euro.

Bu fiyatlar, kişi başına değil tek yön için araç başınadır.


Transfer hizmetimizi kullanmak istiyorsanız, bize tüm konukların uçuş kodunu, tam adını ve pasaport numaralarını göndermeniz yeterli. Bu bilgileri e-posta ile gönderebilirsiniz: info@charmhotelistanbul.com

Ödeme: Varışta resepsiyon personeli için havaalanı transfer ücretini nakit olarak ödemeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Bu hizmet için kredi kartı ile ödeme kabul etmiyoruz!

Atatürk havaalanına geldikten sonra İstanbul'a seyahatinize devam etmek için yapmanız gereken tek şey bizimle tanışmak! Bu nedenle, varışınız ve bagajınızı bagaj talep alanından aldıktan sonra, personelimizden biri çıkış kapısında sizi bekliyor olacak,

 

Uçuşunuzun gecikmesi durumunda endişelenmenize gerek yok! Gelenler alanındaki bilgi ekranları, her zaman uçuş durum bilgilerini gösterir, böylece bilgileriniz her zaman güncellenir. Valiziniz ağırsa, bunun için de endişelenmenize gerek yok! Temsilcimiz de bu konuda size yardımcı olacak, böylece uçuşunuzdan sonra rahatlayabilirsiniz!

Sultanahmet'e (hotelimize) uzaklık 17 km'dir. Bu nedenle Hotelimiz'e ve şehir merkezine toplam transfer zamanı yaklaşık 30 dakika sürüyor. Bu trafik olması durumunda, trafiğin durumuna göre zaman almaktadır. 

- Ruhsat ve taarruzlu araçlarla deneyimli şoförlerimizle güvenli transferler yapıyoruz -

Ekip personelimize vardığınızda otelden transfer ücreti ödeyebilirsiniz.

Hatırlatma: Kalkışınızdan dörde bir havalimanı transferi rezervasyonu yaptırmak isterseniz, 7/24 saat otelin resepsiyonunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Not: Uçuşunuz değişecek veya ertelenecekse, telefonumuzu veya whatsapp +90 551 251 19 26 numaralı telefondan resepsiyonumuzu bilgilendirebilirsiniz.